Czwartek 09 maja 2024 r. Imieniny obchodzą Grzegorz, Katarzyna, Karolina

„O Polsce najpiękniej”

To hasło tegorocznych Drzwi Otwartych w SP 10, które odbyły się 3 kwietnia 2012 r. Klasy I-III prezentowały specjalności klas, oddziały zerowe miały możliwość pokazać swe umiejętności związane z nauką języka angielskiego. Poza tym odbył się konkurs piosenki angielskiej, uczniowie malowali kujawskie pisanki pod bacznym okiem gościa – byłej malarki Włocławskiej Fabryki Fajansu, reprezentanci klas I-VI malowali do wierszy p. Jacka Cudnego, autora utworów pisanych z myślą o dzieciach. P. Cudny gościł również w kl. III a; gdzie dzieci pracowały wykorzystując jego wiersze. Swoją prezentację taneczno-wokalną przedstawił zespół p. A. Dwornikowskiej. W każdej sali czekały na zwiedzających gry i konkursy tematyczne, wystawy i prezentacje multimedialne. Ci, co byli zmęczeni zwiedzaniem szkoły mogli skorzystać z oferty cukierniczej szkolnej „Kawiarenki po Globusem”. Goście Drzwi Otwartych- rodzice i ich pociechy - mogli obejrzeć szkolne klasy, salę powstałą w ramach programu Radosna Szkoła, plac zabaw i zapoznać się z ofertą edukacyjną szkoły.