Wtorek 16 lipca 2024 r. Imieniny obchodzą Maria, Stefan, Eustachy

„Zima z 10”

To już kolejne półkolonie zimowe w SP 10. 24 uczestników uczestniczy w zajęciach trwających od godz. 9.00 do 13.00. Za nami spotkanie z przedstawicielami Straży Miejskiej na temat bezpiecznych ferii. Po spotkaniu powstały ciekawe plakaty o zimowym bezpieczeństwie, a później zabawy sportowe . Wtorek upłynął na sportowo- spotkanie z przedstawicielami Akademii Karate. Po pokazie można była samemu spróbować swych umiejętności. Uczestnicy półkolonii mieli okazję pod kierunkiem pani pedagog poznać swoje predyspozycje związane z wyborem zawodu. W czwartek emocji dostarczyły warsztaty ekologiczne oraz zajęcia z klockami lego. Niespodziankę sprawiła pogoda- spadł śnieg. Wreszcie dzieci mogły poczuć, że to ferie zimowe- zabawy na śniegu, lepienie bałwana. Przed uczestnikami półkolonii jeszcze wiele atrakcji.