Sobota 27 lipca 2024 r. Imieniny obchodzą Wiktor, Innocenty, Aida

Turniej „10 kroków do LZK”

W środę 24 kwietnia 2024r. uczniowie klas 8 z naszej szkoły uczestniczyli w II edycji Turnieju „10 kroków do LZK”. Zabawa miała na celu zapoznać przyszłych uczniów z Liceum Ziemi Kujawskiej. Przez poszczególne punkty w szkole i poza nią uczestnicy mieli wykonywać zadania z wybranych przedmiotów. Przez taką formę turnieju mogli poznać nauczycieli, uczniów i budynek szkolny. Zadania na w poszczególnych punktach były ciekawe i związane wiedzą uczniów klasy ósmej. Po podliczeniu zdobyczy punktowych zajęliśmy III miejsce, co nas bardzo ucieszyło. Turniej bardzo nam podobał i już czekamy na III edycję. W rozwiązywaniu zadań wzięli udział uczniowie z kl.8b pod opieką p. Krzysztofa Żywicy. Gratulujemy!!!