Niedziela 05 maja 2024 r. Imieniny obchodzą Irena, Waldemar, Iryda

Informacja dla Rodziców dot. „Wyprawki” i stypendium szkolnego

W r. szkol. 2013/2014 wnioski o dofinansowanie zakupu podręczników – „Wyprawkę” należy składać w terminie od 2 do 5 września 2013 r. (do godz. 15:00) w pokoju pedagoga szkolnego (IIp).
O „Wyprawkę” mogą ubiegać się:
1. uczniowie klas I z rodzin, w których dochód na osobę nie przekracza kwoty 539 netto,
2. uczniowie klas II-III oraz V, w których dochód na osobę nie przekracza kwoty 456 netto,
2. uczniowie klas I-VI posiadający aktualne Orzeczenie o Niepełnosprawności wydane przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną (uczniowie słabowidzący, niesłyszący, z upośledzeniem umysłowym w stopniu lekkim itd…) bez względu na kryterium dochodowe,
3. uczniowie z rodzin, w których dochód na osobę przekracza kwoty wymienione wyżej, ale w rodzinie występuje bardzo trudna, wyjątkowa sytuacja spowodowana: ubóstwem, wielodzietnością, sieroctwem, bezdomnością, bezrobociem, długotrwałą i ciężką chorobą, przemocą, niewydolnością opiekuńczo-wychowawczą, alkoholizmem, narkomanią, bądź klęską żywiołową.
Wnioski o stypendium szkolne należy składać w nieprzekraczalnym terminie do 15 września 2013 r. w Urzędzie Miasta – Wydział Edukacji (p.3a). O stypendium szkolne mogą ubiegać się uczniowie klas I-VI z rodzin, w których dochód miesięczny nie jest wyższy niż 456 zł netto na osobę w rodzinie. Wnioski wydają oraz wszelkich informacji udzielają pedagodzy szkolni.