Środa 17 lipca 2024 r. Imieniny obchodzą Aneta, Bogdan, Aleksy

Kampania „Zachowaj Trzeźwy Umysł, Dobra opieka – udany start w dorosłość”-2016

Już 16 raz ruszyliśmy z kampanią. W tym roku główne cele to: wspieranie rozwoju dziecka poprzez eliminowanie cech charakteru wynikających z nadmiaru opieki lub braku opieki. To zadania dla rodziców i opiekunów. Dobra troska sprawia, że dzieci są zadowolone, szczęśliwe i potrafią radzić sobie z problemami. Nasi uczniowie będą zapoznawać się , jak troszczyć się o siebie w ramach zdrowia, kontaktowania się z innymi, rozwijania zainteresowań, osobowości- to wszystko bez żadnych wspomagaczy, typu: alkohol, papierosy, dopalacze itp.
Zapraszamy uczniów wszystkich klas do wzięcia udziału w konkursie plastyczno-literackim nt dobrej opieki. Czym jest dobra opieka, co to znaczy „dobrze się kimś opiekować?” Zadaniem uczestnika jest wykonanie pracy plastycznej lub literackiej obrazującej, czym może być dobra opieka. Dokładnych informacji udzielają i prace zbierają pedagodzy szkolni. Zapraszamy