Wtorek 16 lipca 2024 r. Imieniny obchodzą Maria, Stefan, Eustachy

UWAGA! Wracamy do nauki zdalnej – od 22 marca 2021r. do 11 kwietnia 2021r.

Szanowni Państwo Rodzice, Nauczyciele i Uczniowie
działając w oparciu o Rozporządzenia Ministerstwa Edukacji Narodowej i Sportu z dn. 31 grudnia 2002 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach (t. j. Dz.U z 2020 r. poz. 1604)  i mając na uwadze Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki  zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19  informuję, że od dnia 22.03.2021r. do dnia 11.04.2021r. zajęcia w klasach I – VIII Szkoły Podstawowej nr 10 im. 2 Armii Wojska Polskiego we Włocławku będą prowadzone  w trybie zdalnym, zgodnie z obowiązującym planem lekcji, z wykorzystaniem aplikacji Microsoft Teams.
Oddziały przedszkolne pracują bez zmian.
Świetlica szkolna pracuje zgodnie z planem.  Przebywają w niej dzieci z klas I – III, którym rodzice nie są w stanie zapewnić opieki w domu, gdyż są zaangażowaniu w walkę z pandemią koronowirusa.
O dalszych działaniach będziemy informować Państwa na bieżąco poprzez stronę www szkoły oraz dziennik elektroniczny.

Dyrektor Szkoły  Anna Kwiatkowska